Wie wij zijn

Dynamisch, energies en onafhankelijk. Dit zijn enkele woorden die ons als organisatie omschrijven. Met een uitgebreid ervaren team van professionals weten we de beste producten aan te bieden tegen de beste condities binnen ons uitgebreide klantennetwerk. 

BModesto is opgericht in 2014. Vanuit een uitgebreid internationaal netwerk van klanten en leveranciers zijn we gestart met het indienen van de eerste parallelregistraties, naast het beleveren van klinische studies. Al snel groeide het assortiment sterk en hedendaags hebben wij een uitgebreid assortiment parallel geimporteerde geneesmiddelen, aangevuld met een sterk onderscheidend portfolio nederlands specialité, aangekocht rechtstreeks van de fabrikant. Nog steeds beleveren we aan klinische studies over de gehele wereld, wat ons een sterk onderscheidend vermogen geeft. 

Met ons sterk groeiente team, beleveren we honderden klanten. Tot onze klanten behoren apotheken, ziekenhuizen, groothandels en onderzoeksinstituten. 

De kern van ons team bestaat uit: 

Michael Hendriks
Directie
+31 320 216 38
michael@bmodesto.com         

Roy van Voorst
Directie
+31 320 216 387
roy@bmodesto.com               

Linda van Bruijnsvoort
Responsible Person
+31 320 216 387
linda@bmodesto.com             

Sheila Huber-Ong
Project Manager CT
+31 320 216 387
sheila@bmodesto.com

Nando van de Streek
Internationaal Account Manager
+31 320 216 387 
nando@bmodesto.com

Bas Hupkes
Coördinator Inkoop
+31 320 216 387
bas@bmodesto.com             

Dana Kolencikova
Internationaal Accountmanager
+31 320 216 387
dana@bmodesto.com             

Marjolein Hannema
Internationaal Accountmanager
+31 320 216 387
marjolein@bmodesto.com   

Naam
Titel
+31 320 tel
email

Naam
Titel
+31 320 tel
email

Naam
Titel
+31 320 tel
email

Naam
Titel
+31 320 tel
email